Вітаємо з перемогою юних фізиків.

15 жовтня 2018 року на базі комунальної обласної спеціалізованої школи-інтернату II-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів “Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей” відбулися ігри турніру юних фізиків Буковини. В інтелектуальних змаганнях взяли участь п’ять команд нашої області: «Но-Гі» (Новоселицька гімназія), «НЬЮТОНИ» (комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів “Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей”), «Спектр» (Кіцманський район), «Квант-1» (Заставнівський район), “Фотон” (Чернівецький ОЦНТТУМ, Вижницька ЗОШ I – III ст. ім. Ю. Федьковича Вижницької ОТГ).
Оцінювало виступи учасників компетентне журі, до складу якою увійшли науковці Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та кращі учителі фізики області.
З вітальним словом до учасників турніру звернувся голова журі Юрій Васильович Гудима, професор кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича, доктор фізико-математичних наук, який наголосив на тому, що метою турніру є створення сприятливих умов для реалізації та розвитку творчих і дослідницьких здібностей школярів, популяризації фізики та підвищення інтересу до її вивчення.
За результатами півфінальних та фінального боїв журі визначило переможців турніру, які були нагороджені відповідними дипломами.
Перемогу в турнірі виборола команда “Фотон” Чернівецького ОЦНТТУМ, Вижницької ЗОШ I – III ст. ім. Ю. Федьковича Вижницької ОТГ. Підготував команду Мерещук Ігор Миколайович, керівник гуртка Чернівецького ОЦНТТУМ, вчитель фізики і астрономії Вижницької ЗОШ I – III ст. ім. Ю. Федьковича.
У напруженій боротьбі ІІ місце посіли команди «Спектр» та «Квант-1».
Дипломами ІІІ ступеня нагороджені команди «НЬЮТОНИ» та «Но-Гі» .