Оздоровлення

Літо – період відпочинку школярів від уроків та домашніх завдань, але є місце, де вони із задоволенням поєднують відпочинок із заняттями улюбленою справою. Місце це – табір “Лунка”, в якому кожного літа відбувається профільна зміна юних техніків.

Протягом профільної зміни в таборі оздоровлюються вихованці технічних гуртків обласного центру науково-технічної творчості, міського центру НТТУМ, міського палацу дітей та юнацтва, КЮТ “Кварц”, районних позашкільних закладів.

В таборі працюють гуртки фотоаматорів, дизайнерів, авіамоделістів та програмістів, літня фізико-технічна школа. Проводяться спортивні, туристичні та інші заходи.

Дитячий табір «Лунка» знаходиться в живописному, екологічно чистому районі Буковинських Карпат. Табір находиться в невеликій ущелині, на березі гірської ріки, в 7 км від селища міського типу Красноїльськ Сторожинецького району Чернівецької області.

В таборі «Лунка» є басейн, вода в який набирається з гірських струмків. Вода в басейні змінюється 1 раз – перед початком нової зміни.

"Чи боїшся ти темряви у Лунці?"

Фільм знятий та змонтований за 1 добу у таборі "Лунка" до дня актора, 2017 рік.

Ідея, сценарист, гример – Олена Раца
Редактор, освітлення – Олег Черевчук

У головних ролях:

Повішена дівчинка – Ліза
Скажений лісник – Дмитро Устінов
Втоплений хлопчик – Назар

Оповідачі:

- Вікторія Булига
- Марія Бурдейна
- Анна Банген
- Андрій Онуфрейчук