Літня практика вихованців гуртка “Радіотехнічний”

Гурток «Радіотехнічний» на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді розпочав свою історію у вересні 1989 року під керівництвом Нікуліци Василя Георгійовича. Завжди основною навчальною метою для вихованців є поєднання теорії та практики.
В багатьох випадках, теорія підтверджується виконанням діючих приладів, конструкцій, які виготовляють гуртківці під час занять. Але це одиничні екземпляри для власного задоволення, або ж для демонстрації на показових виступах під час наукових конференцій, змагань та виставок.
Як керівник гуртка, Василь Георгійович, надає можливість вихованцям вищого рівня навчання випробувати свої вміння на виробництві. Так ще в 2002 році розпочалося співробітництво з МКП «Сігма» директор Д.М.Стрихірчук.
Ось і цього року весною домовилися про проведення традиційних оглядових екскурсій на виробництво. Потім Василь Георгійович рекомендував кращих своїх гуртківців на виробничу та переддипломну практики. Це гуртківці, які навчаються на відповідних радіотехнічних напрямах в Чернівецькому політехнічному коледжі студентів ІІІ і ІV курсів, також студенти з кафедри радіотехніки та захисту інформації Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича.
Працюючи влітку на МКП «Сігма» монтажниками РЕА, 7 вихованців гуртка «Радіотехнічний» удосконалювали свої практичні вміння. За якісне виготовлення готової продукції вони отримали дуже гарні відгуки від керівництва.
Багатьом із вихованців гуртка «Радіотехнічний» уже запропоновано робота на підприємстві, де є хороша можливість професійного росту та фінансової самостійності.
А керівник гуртка Нікуліца Василь Георгійович і далі працює з гуртківцями по дуальній системі професійної освіти і навчання, над подоланням розриву між теорією і практикою, освітою й виробництвом, та підвищенням якості підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно-відмінних форм навчання. Його вихованці завжди будуть конкурентноспроможними не тільки в Україні, а й на світовому ринку праці.