Вітаємо з перемогою вихованців гуртка картингістів!!!

З 21 по 23 вересня 2018 року у місті Києві на картодромі «Чайка» відбулися Фінальні Всеукраїнські змагання з картингу серед учнівської молоді. В паралельному заліку проводився Фінал відкритого чемпіонату ГО «ТСО України» та Кубок командування Сухопутних військ Збройних Сил України. В змаганнях прийняло участь 105 картингістів (17 команд) з Волинської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької областей та міста Києва.

Упродовж трьох днів картингісти змагалися в дисциплінах “Швидкісне маневрування” та “Шосейно-кільцеві перегони”.

Команда картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді вже не одне десятиріччя підряд виборює перемоги на змаганнях високого рівня. Ось і цього року, на завершення спортивного сезону, наша команда в складі 15 учасників віком від 7 до 25 років своїм характером, бажанням перемагати та майстерністю водіння викликала заслужене захоплення своїх суперників та вболівальників.

Команда картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді під керівництвом Миронова В.І. виборола перше місце в «Швидкісному маневруванні», друге місце в «Абсолютному залікові», перше місце у Фіналі відкритого чемпіонату ГО «ТСО України» та перше місце в Кубку командування Сухопутних військ Збройних Сил України. Варто відмітити, що і в двох попередніх змаганнях з картингу цього року картингісти Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді були абсолютними Чемпіонами України.

Кращі результати в особистих та командних заліках показали:

-Боднарюк Богдан, Боднарюк Сергій, Гринчук Дмитро, Лелик Максим, Пономар Сергій, Худа Сергій.

За цим яскравим досягненням стоїть щоденна творча праця, талант конструктора та велике бажання перемагати.

Нагороди спортсменам вручали представник МОН України головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Департаменту професійної освіти Бут С.В. та особисто командуючий Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Попко С.М.