Відкриті обласні змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді в класі РЦБ (радіокеровані моделі)

11 грудня 2019 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведені відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді в класі РЦБ (радіокеровані моделі). Змагання проведені з метою розширення інноваційних напрямів STEМ-освіти та набуття учнівською молоддю компетентностей, необхідних для подальшої конструкторської, винахідницької діяльності, популяризації спортивно-технічних видів творчості, робототехніки, електроніки, формування в учнівської молоді життєвих навичок безпеки дорожнього руху.
У змаганнях взяли участь 26 учнів (вихованців) Чернівецьких обласного та міського центрів науково-технічної творчості учнівської молоді, Чернівецького центру юних техніків ім. Л. Каденюка, Великобудського НВК Герцаївського району, Глибоцького будинку дитячої та юнацької творчості, студенти ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».
Під час проведення змагань розіграна особиста першість в етапах «драг рейсинг», «фігурне водіння», «Правила дорожнього руху» та абсолютна першість в класі “mini” – моделі до 24 см та “standard” – моделі 24 – 30 см (довжина).
Переможці нагороджені Дипломами Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації та медалями відповідних ступенів.