Відбулась акція “Діти проти насильства”

В рамках Всеукраїнської кампанії 16 днів проти насильства 03 грудня 2019 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за спільної організації Департаменту освіти і науки та Ювенальної превенції ГТУП у Чернівецькій області було проведено акцію “Діти проти насильства”.
В ході заходу Олена Раца, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки разом з Тетяною Бєлокуренко,старшим лейтенантом поліції, розповіли дітям про те, які бувають види насильства, куди потрібно звертатись, коли ти став жертвою або свідком насилля, а також як потрібно поводитись та що у собі виховувати, щоб наше суспільство стало трішечки добрішим та щасливішим. Під час акції учасники також переглянули соціальні ролики “Говори проти насильства”, “Маніфест проти насильства”, “Вдар її” та обговорили їх сутність.
Наприкінці кожен висловив свою думку через малюнок, закликаючи боротись проти насильства. Дані творчі роботи будуть розміщені на одній з локацій Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, яка відбудеться 8 грудня 2019 року на Центральній площі міста Чернівці, початок о 11:00.

#ДійПротиНасильства