Обласний конкурс Веб-дизайнерів та користувачів ПК

З метою ознайомлення з спектром використання стандартних програм Microsoft Office та іншими популярними програмними продуктами 18 грудня 2019 року на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» пройшов відкритий обласний конкурс веб-дизайнерів та користувачів персональним комп’ютером . Вік учасників конкурсу до 18 років. В заході прийняли участь 33 вихованці та учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Учасники конкурсу демонстрували свої навички роботи з програмними продуктами персонального комп’ютера в трьох номінаціях:
– WEB-дизайн (створенная веб-сторінки за темою «Конвенції про права дитини – 30 років»);
– Користувачі комп’ютером (завдання в програмах Word, Excel, Power Point),
– Програмування.
Суддівське журі об’єктивно переглянуло закодовані роботи всіх учасників і підвело підсумок напруженого дня. Приємно відмітити, що рівень виконаних робіт високий. Вперше була дуже чисельною номінація користувачів ПК.
Отож переможцями відкритого обласного конкурсу юних WEB-дизайнерів та користувачів комп’ютером за підсумками роботи журі нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації:
а) в номінації „WEB –дизайн”
І місце – ШОРОДОК Олексій, вихованець гуртка «Юні програмісти» Глибоцького районного будинку творчості дітей та юнацтва на базі Димківського навчально-виховного комплексу. Керівник гуртка Маргарета ГОЛОВАТА.
б) в номінація „Користувачі комп’ютером”:
І місце – ПЕТРУК Руслан, учень Чернівецького закладу загальної середньої освіти №24 ім.Ольги Кобилянської. Керівник Катерина БРОЗИНСЬКА.
в) в номінації „Програмування”:
І місце – БРОЗИНСЬКИЙ Олег, учень Чернівецького ліцею №1. Керівник гуртка Василь КОСОВАН.
В рамках конкурсу відбувся круглий стіл керівників команд, вчителів інформатики. Обговорювались майбутні плани подальшої співпраці, обмін досвідом.
Тож маємо надію, що ті зірочки що спалахують на небосхилі конкурсу, оберуть роботу з персональним комп’ютером змістом свого життя. Всім бажаємо нової перемоги.
Учасники опанували технології створення веб-сайтів і успішно виконала домашнє завдання – створила веб-сайт на тему: “Основні напрямки і способи енергозбереження за видами енергії”. Робота Ротар Валерії