Учні розповіли цікаві факти про надлюдей Землі

11 квітня на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Чернівецької міської дитячої бібліотеки відбулась учнівська конференція “Зоряний шлях”. Учасників привітав Петро Плешко, директор ЧОЦНТТУМ: “Безперечно ви всі вже є переможцями. Та сьогодні перед нами стоїть завдання обрати найкращих з кращих. То ж бажаю всім успіху та позитивних вражень” та закликав вшанувати хвилиною мовчання пам’ять космонавта, земляка Леоніда Каденюка.
Старшокласники презентували власні дослідницькі роботи у секціях: «Космос у лабораторії», «Твої можливості, людино», «Українці в космосі», «Лицарі духу». Фізичне, математичне, комп’ютерне моделювання цікавих космічних об’єктів і явищ; медико-біологічні та психологічні аспекти прихованих можливостей людського організму на межі виживання, поведінка людини в екстремальних умовах космічного польоту, стихії, екологічної катастрофи; історія, сьогодення участі України в Міжнародному процесі освоєння космічного простору з економічної, технічної та стратегічної точки зору; видатні особи, що зробили внесок у формування міжнародної космічної галузі та сучасної наукової картини Всесвіту – і це ще не весь спектр інформації, яку дослідили учасники конференції.
Молодші школярі виготовляли паперову модель “Лунохода”, та мали можливість поринути у таємниці космосу в мобільному планетарії.
По завершенню конкурсу усі учасники були нагороджені Грамотами.
Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень у галузі науки.