У Чернівцях розквітли писанкові дерева

Вже вдруге на Буковині відбувається Великодній Фестиваль. Про це йдеться у повідомленні на сайті Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА:
“Сьогодні біля стін Чернівецької обласної державної адміністрації триває урочисте відкриття ІІІ етапу фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» серед закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти області. Цьогоріч фестиваль проходить вдруге.

У рамках Фестивалю передбачено виставку робіт у номінаціях «Писанкове дерево», де представлено 33 конкурсні роботи та «Великодній рушник», де представлено 29 робіт. Оцінюватимуть роботи компетентне та професійне журі у складі 11 осіб. Голова журі – Беженар Василь Ілліч, майстер народного мистецтва України. Також на Фестивалі проходитиме виставка-продаж товарів, виготовлених учнівською та студентською молоддю, збір коштів в рамках ХІІІ Всеукраїнської акції «Серце до серця» для дітей з вадами слуху.
Особливістю свята став дрес-код Фестивалю – української вишиванки, що становить собою неповторний генетичний код нації, символ величної духовної та культурної спадщини нашого народу.”