Вітаємо з перемогою Корбута Михайла!!!

Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Молодіжною громадською організацією «Київський Інтелект Клуб», у співпраці з Громадською організацією «Всесвіт у гармонії», інтернет-клубом ASUS CyberZone, Українською антивірусною лабораторією Zillya та школою – ліцеєм «Черноморський» завершно підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent». Перший сезон, заочний етап онлайн тривав з 20 лютого по 26 березня 2018 року. Роботи представлялися в одинадцяти номінаціях. До участі у конкурсі запрошувалися вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти віком від 8 до 18 років включно.
В номінації “Scratch” Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді представляли роботи вихованці гуртків:
– “Юні користувачі ПК” – Крушельницька Злата (9 років, робота “Trouble Maker”) та Кирилюк Олександр (6 років, роботи “Чарівник”, “Літак”), керівник гуртка Рибалка Л.А.;
– “Основи робототехніки” – Корбут Михайло (13 років, робота-гра “Каналізація”) та Надточій Ірина (12 років, робота “Earth and Me”), керівник гуртка Кондрюк Д.В. Роботи, оцінки та коментарі суддів продемонстровані на офіційному сайті конкурсу за адресою http://www.italent.org.ua/season_3_results .
Своєю працею і роботами учасники конкурсу вже продемонстрували свою майстерність і вже всі є переможцями! Але у сучасному світі важливо не тільки вміти створювати проекти, а ще й влучно їх подавати та інколи навіть захищати. За результатами оцінювання журі до фінального (очного) туру Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ІTalent» запрошений разом з керівником гуртка вихованець Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Корбут Михайло. Захід проводитиметься 21 квітня 2018 року в освітньому просторі «ЦеХаб» магазину «Цитрус» м.Київ.
Побажаємо їм успішного захисту презентації проекту та довести, чим розробка унікальна, які в неї «фішки» .