Праця , яка дала плоди!

Вихованці Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді гуртків «Кераміка» з 10 по 13 травня прийняли участь у Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва «Смарагдові витоки»
Серед 500 учасників фестивалю, вихованці Буковини здобули перемогу та отримали дипломи Міжнародного рівня:
– Номінація “Художня кераміка”:
за I місце – Крачковська Юлія(середня вікова категорія)
за II місце – Паскал Юлія ( молодша вікова категорія)
за III місце – Дутчак Анна-Марія. ( молодша вікова категорія)
У старшій віковій категорії
за I місце – Шушкова Ніна
за II місце –Мазур Анастасія
за III місце -Дідичук Ірина
У фестивалі ми беремо участь вдруге, захоплює робота організаторів та їхнє ставлення до учасників ,адже такій кількості учасників приділити увагу дуже важко , але їм це вдається! Вражає місцевий колорит та архітектура, жителі усміхнені та привітні. Коли чуєш їхній говір серце завмирає, такої української мови з таким закарпатським мотивом не чули більше ніде(то є мнєсо дуже свіже беремо дівчита, вно не люте),хоча жителі дуже гарно розмовляють на літературній мові.
Про те, як діти провели час у Закарпатті! На фестивалі кожен учасник представив по п ять робіт та перед повноважним журі розповідав методику їх виготовлення та технологію декорування, окрім фестивалю ми відвідали визначні місця міста Мукачево – таємничий замок «Паланок», який є історичною та військово архітектурною пам’яткою не лише Закарпаття, але й Європи! Нас дуже вразила старовинна споруда та кімната, де представлені речі побуту ІХХ ст.
Хочу сказати Велике Дякую батькам, які виховують таких чудових діток, дякую ,що довірили їх мені, адже завдяки їм ми змогли поїхати на Фестиваль та представити свої роботи. Саме такі заходи дають змогу поділитись своїми вміннями, перейняти досвід інших країн, міст та селищ! На таких фестивалях дітки знайомляться з цікавими талановитими учасниками, які стають в подальшому друзями.
З нагородами, з новими силами, беремось за втілення наших задумів в роботі!
Бажаємо Всім успіхів та побільше талантів!