Вітаємо переможців!

Команда «ІНФО-ЮНТЕХ» Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді взяла участь у XVII Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес – весна на Дніпрових схилах», який відбувся 17 – 19 травня у м. Києві. На Міжнародному фестивалі-конкурсі були присутні юні журналісти, фотографи, блогери, ІТ-ішники та телевізійники із 7 країн світу: Білорусі, Польщі, Франції, Нідерландів, Чехії, Словаччини, Словенії та України. На розгляд журі надійшло близько 1000 робіт у 10 номінаціях: «Літературний твір», «Газета», «Журналістська робота», «Інтернет-журналістика та ІТ- проект», «Медіа-проект», «Телефільм», «Фоторепортаж», «Радіоробота», «Голос покоління Z», «Традиції та новаторство».
Ольга Плотнікова, вихованка гурта «Моя майбутня професія» (керівник Інна Плотнікова), студентка І курсу коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича (комп’ютерні науки) виборола ІІ місце в номінації «Інтернет журналістика та ІТ-проект», виконавши лонгрід «Людські крила» на платформі Tilda та ІІІ місце у номінації «Новітні медіа».
Влад Стойка, вихованець гуртка «Комп’ютерна графіка» (керівник Олена Раца), учень 11 класу Чернівецького міського ліцею №3 став лауреатом Фестивалю у номінації «Журналістська робота».