Участь у навчальному тренінгу

17 травня 2019 року на базі Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся навчальний тренінг на тему «Впровадження в освітній процес технології Інтернет речей (ІоТ)» (Лист ІМЗО від 18.04.2019 № 22.1/10-1390). Слухачі на тренінгу дізналися про: актуальність технології ІоТ, основні поняття технології ІоТ, особливості створення пристроїв за технологією ІоТ, підготовку проектів «Упровадження в освітній процес технології Інтернет речей «STEAM-проекти»: моделювання пристроїв для Інтернету речей (Internet of Things, IoT)». У тренінгу взяли участь 38 педагогів Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.
Чернівці представляли педагогічні працівники Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді керівник гуртків інформаційних технологій, завметодвідділом – Рибалка Любов Анатоліївна та кандидат фізико-математичних наук, заворганізаційним відділом, керівник гуртків «Основи робототехніки» – Кондрюк Денис Васильович.
За тиждень до початку тренінгу ІТ компанія Networking Academy Team надала можливість для проходження онлайн-курсу Мережевої академії Cisco: Introduction to Packet Tracer.
У ході тренінгу слухачі дізналися від тренерів навчального центру STEAM-train Андрія Чухлєба та Антона Дзюби про : актуальність та основні поняття технології ІоТ, особливості створення пристроїв за технологією ІоТ, підготовку проектів для участі у змаганнях із моделювання розумних пристроїв «STEAM-House».
Проект реалізовується за підтримки компаній Програми Мережних академій Cisco, Accord Group (Старенький Ігор, керівник напряму освітніх проектів, Дзюба Антон, менеджер освітніх проектів), IT-Integrator, Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, навчального центру «STEAM-train».