Вітаємо переможців обласного конкурсу веб-дизайнерів та користувачів ПК!!!

13 грудня 2018 року було проведено відкритий обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів “Інформатик” (юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК).
В Конкурсі брали участь 47 учасників – вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Чернівців, Чернівецької області, ОТГ.
Урочисто відкрив конкурс та привітав учасників від імені Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Петро Денисович Плешко, директор Чернівецького ОЦНТТУМ. З вітальним словом виступив голова журі Георгій Валерійович Прохоров, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Георгій Валерійович проаналізував потребу у спеціалістах в сфері ІТ-технологій, запросив учасників конкурсу стати абітурієнтами кафедри та зазначив: «Ви всі, безперечно, вже переможці у своїх закладах освіти. То ж бажаю вам на конкурсі плідної роботи і наснаги, а також нового досвіду та друзів. Адже саме на ваші плечі лягає завдання розбудови та розвитку нашої України, як високотехнологічної країни»
Конкурсанти змагались у чотирьох номінаціях: «Веб-дизайн», «Програмування», «Користувачі ПК». Вперше на конкурсі було введено нову номінацію «Міні відеофільм».
У першій номінації створювалась веб-сторінка «Здоровий спосіб життя – запорука успіху». Засобами CSS і HTML створювалися головна сторінка, яка складалася з хедера, меню, футера та сторінки реєстрації.
У номінації «Програмування» реалізовувалися розв’язки 5 задач: визначення рівня навчальних досягнень, перетворення ряду чисел, розрахунок п’ятірок у автобусному квитку, перше та останнє входження букви в ряді літер, кількість чисел Фібоначчі.
Користувачі персональним комп’ютером створили презентацію у вигляді динамічної інтерактивної моделі руху планет Сонячної системи, план святкових заходів міста Березневого у сквері «Святковий» та публікації MS Publisher «День безпечного Інтернету 2019».
В номінації «Міні відеофільм» створювалося відео на тему «Збережемо природу Землі разом».
За результатами роботи журі переможцями стали:
В номінації «Веб-дизайн»: Федоряк Діана, учениця Слобідського НВК Новоселицького району, вихованка Новоселицького будинку дитячої творчості. Керівник Коляско Ю.С.;
В номінації «Програмування: Брозинський Олег, учень ліцею №1 м. Чернівців. Керівник Косован В.М.;
В номінації «Користувачі ПК»: Лупашко Андрій, учень Кельменецького ліцею, вихованець Кельменецького дитячо-юнацького центру. Керівник Гарабажій М.В.;
В номінації “Міні відеофільм”: Херовімчук Владислав, учень ОКНЗ “Буковинський ліцей інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою” м. Новодністровська. Керівник Студена Р.І.