Відкриття STEM-лабораторії та інформаційного агенства “Юн-тех”

14 вересня у обласному науково-технічному центрі відбулось відкриття навчального року. На святі були присутні гості Інна Григорівна Дутчак, кандидат історичних наук, доцент, старший науковий співробітник Чернівецької філії інституту модернізації змісту освіти, Петро Сергійович Старовойт, завідувач науково-методичного центру виховної роботи та позашкільної освіти, відмінник освіти України, Любомир Романович Равлюк, методист науково-методичного центру виховної роботи та позашкільної освіти, а також діти та батьки.

Під час офіційної частини Петро Денисович Плешко нагородив керівників гуртків та вихованців центру за нові перемоги, які були додані в скарбничку досягнень за літній період.

Хорошим сюрпризом стало відкриття нової  STEM лабораторії оснащеної за останнім словом науки та сучасних технологій. У ній об’єднано програмування та конструювання, що сприяє інтегрованому вивченню таких предметів, як інформатика, математика, фізика, креслення, радіотехніка та розвитку у дитини креативного мислення. Право перерізати червону стрічку отримали найсміливіші юні вихованці Центру.

Ще однією цікавинкою стала презентація інформаційного агенства “Юн-тех”, яке включає в себе дитячу школу кінематографу, комп’ютерну графіку, фотожурналістику та фотостудію “Стоп кадр”. Для дітей був проведений міні кастинг ведучих новин.

Картингісти показали майстер-клас з їзди на картах, а в лабораторії автотрасового моделювання були справжні перегони моделей автівок. Також діти відвідали Центр інтерактивної науки, політали в космосі під куполом планетарію.

Талановиті педагоги, цікаві заняття, розумні конструктори та сучасне обладнання допомагають розвинути свій потенціал, а в майбутньому і обрати свою професію. То ж якщо ви ще не визначились чим бажаєте займатись, то приходьте до нас на оберіть свій напрямок навчання.