Червона доріжка на відкритті фото, кінофестивалю “Осінні барви Буковини”

10 жовтня в Чернівцях у Кіноклубі RED, що на вулиці Кобилянської відбудеться церемонія відкриття XV ювілейного  Міжрегіонального фото, кінофестивалю «Осінні барви Буковини 2018». 

Учасниками цьогорічної події є вихованці дитячих та молодіжних фото-, кіностудій віком від 10 до 24 років та їх керівники з: Чернівецької, Івано-Франківської, Полтавської, Дніпропетровської, Рівненської, Миколаївської, Сумської, Хмельницької, Херсонської, Харківської, Черкаської, Житомирської, Київської, Тернопільської областей.

Програмою передбачено: нагородження переможців, презентація та перегляд фільму режисера, продюсера Сергія Скобуна «Легенда Карпат», фотовиставка робіт переможців та лауреатів Фестивалю. У заході візьмуть участь: Михайло Грицкан, співак, актор кіно та музикант, заслужений артист України та Сергій Ахременко, відомий фотохудожник. Учасникам та гостям буде надана можливість пройтись червоною доріжкою по вул. Кобилянської. Ну і звичайно цікаві знайомства, спілкування з професіоналами гарний настрій обов’язкові атрибути Фестивалю.

Увага Dress code: коктельні/вечірні сукні для панянок та костюми для джентельменів.

Медіапартнери події:

UA: Радіо Буковина – Чернівці 91.8 FM

БукІнфо

Чернівці.ONLINE
Інформаційне агенство АСС
Телканал “Буковина”
Шпальта 

#Осіннібарвибуковини2018