Технофест для наймолодших: у Чернівцях організували дитяче свято науки і техніки

01 червня 2023р. Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді організував та провів
фестиваль науки і техніки – “Технофест – 2023”! ?‍? Протягом дня всі охочі мали унікальну можливість взяти участь у захоплюючих дослідах та демонстраціях законів фізики та хімії. Керівники технічних гуртків та їх вихованці показали неймовірні експерименти.
?У рамках фестивалю було представлено сучасне високотехнологічне обладнання та проєкти, пов’язані з використанням роботів у житті людини. Також відбулися захоплюючі змагання автономних роботів-сумоїстів на платформі Lego та робоавтомобілів на платформі Arduino. ?‍?Відвідувачі івенту мали можливість самостійно спробувати конструювати та програмувати роботів.
? Також на фестивалі була організована мінітраса, де всі охочі могли взяти участь у захоплюючих перегонах трасових автомоделей, виготовлених талановитими учасниками гуртків. ?Шанувальники мистецтва та креативу насолоджувались виставкою від вихованців гуртка “Художня кераміка” і фотографувались у цікавих масках, створених учасниками гуртка “Моделювання та конструювання одягу”.
? Ще однією фішкою заходу були дрони, сконструйовані власноруч студентами Чернівецький політехнічний фаховий коледж.
Юлія Грицку-Андрієш, заступниця начальника Чернівецької ОВА, відзначила роботу Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості.
За сприяння в організації “Технофесту – 2023” дякуємо Чернівецький обласний краєзнавчий музей / Chernivtsi Regional Museum.
Про нас пишуть