Т.Спориніна про Всеукраїнський освітянський хакатон

З 31 жовтня до 2 листопада 2019 року у м. Хмельницький відбувся п’ятий хакатон «STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи» для 35 вчителів Хмельницької, Рівненської, Тернопільської та Чернівецької областей. Під час трьох днів хакатону учасники прийняли участь у майстер-класах із гендерної чутливості, дизайн-мисленню, пітчингу, проєктного менеджменту та дизайн презентацій.
Завдяки отриманим знанням та навичкам були розроблені та презентовані освітні проєкти : Команда – Super Team Проєкт – «Агробізнес територіальної спільноти»; Команда – Точка відліку «Чек-пойнт» Проєкт – «Challenge «STEM-літак»; Команда – Crazy Team Проєкт – «STEM-урок: з чого почати»; Команда – 4Л-ВДС Проєкт – «Ми всі різні, але рівні»; Команда – #STEM demand Проєкт – «steMentors».
Від міста Чернівці були запрошені два вчителя:
Архілюк Любов Іванівана, заступник директора з навчально-виховної роботи Чернівецької гімназії №3 та Спориніна Тетяна Тадеївна, учитель інформатики Чернівецької гімназії №2.
Також з Чернівецької області взяли участь у хакатоні Сторчак Т.В. та Кульчак М.В учителі середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Бабин, Кельменецького району.
Кожна вчителька Чернівецької області стала переможцем проектів у своїй команді.
І місце – команда Crazy Team з проєктом – «STEM-урок: з чого почати» – Сторчак Т.В, Кульчак М.В.
ІІ місце – команда # STEM demand з проєктом – «steMentors» – Архілюк Л.І.
ІІІ місце – команда Super Team з проєктом – «Агробізнес територіальної спільноти» – Спориніна Т.Т.
13 листопада в передачі “Добрий ранок Буковино” керівник гуртка “Біт” Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, вчителька інформатики гімназії №2 Тетяна Спориніна та Любов Архілюк , заступник директора з навчально-виховної роботи Чернівецької гімназії №3 розповіли про участь у Всеукраїнському хакатоні “STEM-урок: методичні підходи та гендерні стереотипи”.

Інститут модернізації змісту освіти про п’ятий хакатон