Обласні відкриті змагання з картингу серед учнівської молоді

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА 16 квітня 2019р. на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді будуть проведені обласні відкриті змагання з картингу серед учнівської молоді в особистій першості “Швидкісне маневрування ”(далі – Змагання).
До участі в Змаганнях запрошуються команди районів Чернівецької області, ОТГ, міст Новодністровська та Чернівців. Кількісний склад команди необмежений: 1 керівник та учасники віком від 9 до 25 років (включно на момент проведення Змагань). На одному привезеному карті, дозволяється змагатися всім учасникам районної команди.
Трасу для фігурного водіння картів формують встановленням наступних фігур:
«змійка»;
ліве «коло»;
праве «коло»;
«естафета» (зняття кільця зі стійки і перенесення на іншу стійку);
«квітка»;
«коридор»;
«колія» для лівих коліс;
«колія» для правих коліс;
«лінія стоп».
Послідовність проходження встановлених фігур, згідно наданої схеми (Додаток 1). Траса розмічається на заасфальтованому майданчику Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Попередні заявки (Додаток 2) подаються до 06.04.2019р. оргкомітету за адресою: 58029, м.Чернівці, вул.О.Кошового, 30 або електронною поштою ocnttum@gmail.com. Переможцям Змагань будуть вручені Дипломи Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації.
З детальними умовами змагань можна ознайомитись https://drive.google.com/file/d/1vb-aLnk1s8N-vllBUG8AFIGiu8MeIBq8/view?usp=sharing
Лист-виклик про проведення обласних змагань з картингу 2019
Програма проведення обласних змагань з картингу 2019