Буковинські школярі у Київському Національному Університеті Культури і Мистецтв

Буковинські школярі, цьогорічні випускники, мали змогу на вихідних, а саме, 9 березня 2019 року, побувати на Best Weekend MediaFest, який проходив у рамках Всеукраїнського дня відкритих дверей . Щиро дякуємо факультету PR і журналістики за запрошення та чудову програму заходу. На факультеті панував гарний настрій та позитивні емоції. Випускники шкіл мали змогу ознайомиться із цікавинками майбутньої професії, поспілкуватися із медіаособистостями і професіоналами галузі PR і журналістики. У програмі фестивалю організатори провели майстер-клас із Ігорем Парфенюком, розіграш призів, фан-зустріч із головною героїнею телесеріалу “Школа” Іриною Кудашовою, MediaHUB із Олексієм Ситником та Данилом Філоненком. Чудові майстер-класи із зірковими українськими журналістами Дмитром Фурдаком (журналіст 1+1, ТСН) та Іриною Головатенко (керівник прес-центру Інформаційного агентства УНІАН), під час яких учасники фестивалю спробували свої сили у роботі в медіа.
Найбільш бажаною для абітурієнтів стала зустріч із Михайлом Поплавським, який наголосив на важливому етапі у їхньому житті та дав декілька цінних порад.
«Радий вітати вас! В Університеті культури дружня атмосфера, позитивна енергетика, інноваційна матеріально-технічна база та висококваліфікований професорсько-викладацький склад.
Ваша головна задача – обрати улюблену професію, через яку ви зможете максимально реалізувати свої здорові творчі амбіції.
Сьогодні від вас залежить старт вашого творчого злету. Атакуйте життя. Формуйте в собі лідерів, переможців. Вам творити новітню історію країни.
Університет культури чекає на амбітну, цілеспрямовану та креативну молодь.
Я мрію, щоб в Україні було модно бути українцем! Я мрію, щоб було модно вчитися в українських університетах. Я мрію, щоб українці були успішними. Успішні українці – успішна Україна!» – із такою промовою до майбутніх студентів звернувся Михайло Поплавський.
Ще раз дякуємо КНУКіМ і до зустрічей !