Юні техніки на відкритті фан-зони для шанувальників олімпійських ігор. Телеканал «Буковина»

9-го лютого  вихованці Центру науково-технічної творчості були запрошені на чудову подію: відкриття фан-зони для поціновувачів олімпійських ігор у приміщені телеканалу «Буковина». Два великих монітора для онлайн перегляду змагань, Coffee break, приємна та затишна атмосфера – це все пропонують організатори проекту Ольга Гришин-Грищук, директор телеканалу “Буковина”, Максим Волошин – генеральний продюсер.

Кожен охочий може завітати до телеканалу в період проведення змагань та приємно, з комфортом переглядати та вболівати за українських спортсменів.

На відкритті фан-зони також була присутня Тетяна Лясота, голова федерації гірськолижного спорту. Вона виступила з лекцією про історію олімпійських ігор, по завершені якої була проведена вікторина для діток з класними подарунками.

Також цікавою та пізнавальною стала екскурсія телеканалом. Юлія Подкидишева люб’язно ділилась з нами секретами своєї  роботи, як готуються ефіри щоденно, в яких студіях працюють наші журналісти, графік роботи та цікаві моменти з власного досвіду. Далі для нас привідкрили завісу технічної роботи телеканалу: як виходять в ефір сюжети, що для цього потрібно, як реалізується процес.

Щиро дякуємо за розкриття секретів журналістської діяльності тепер вже оновленого телеканалу «Буковина» та можливості об’єднання поціновувачів олімпійських ігор в новому форматі для Чернівців!