Вихованці Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості на «MEDIAFEST-2022»

Вихованці Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості, учні 11-х класів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області, з метою профорієнтаційної роботи, мали змогу 12 лютого 2022 рокувзяти участь у «MEDIAFEST» від Кафедри PR, журналістики і кібербезпеки Київського національного Університету культури і мистецтва (КНУКіМ).
Програму Медіафестивалю розпочав декан кафедри – Парфенюк Ігор Миколайович. Він ознайомив майбутніх абітурієнтів із нововведеннями цьогорічної вступної компанії та вимогами, що до вступу саме на факультет PR, журналістики і кібербезпеки. Ігор Миколайович розповів, також про умови розіграшу СТИПЕНДІЇ!
Викладачі Університету, Олексій Ситник та Анна Полісученко, провели чудові майстер-класи, на яких показали основи ведення сторінок у соціальних мережах та розповіли про особливості створення медіо-контенту.
Всі бажаючі мали змогу спробували себе на телесуфлері, знімали ТікТоки в сучасних медіалабораторіях разом із креативними студентами КНУКіМ. Побували на екскурсії університетом культури.
Великою несподіванкою став розіграш 2-ох стипендій серед майбутніх абітурієнтів!
Всі учасники MEDIAFEST отримали СЕРТИФІКАТ про попереднє зарахування до КНУКіМ на факультет PR, журналістики і кібербезпеки Київського Університету культури.
Ми вдячні організаторам за змістовну та насичену програму Медіафестивалю. Також хочемо виразити подяку за запрошення – Анні Полісученко, кандидату наук із соціальних комунікацій, доценту, викладачу Кафедри PR і журналістики, медіаексперту у сфері відеоконтенту, члену журі Міжнародних конкурсів і фестивалів.
До нових зустрічей, КНУКіМ!