Вітаємо з перемогою команду картингістів!

З 08 жовтня по 10 жовтня 2021 року в м.Києві на картодромі «Чайка» відбувся Фінал чемпіонату України з картингу серед учнівської молоді. В змаганнях взяли участь 102 юних картингісти з Українського державного центру позашкільної освіти, Волинської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Полтавської, Сумської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м.Києва.
Команду картингістів від Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді представляли 7 кращих вихованців гуртків.
Програма змагань передбачала особисто-командну першість у швидкісному маневруванні та шосейно-кільцевих перегонах у класах картів:
“Піонер-Н-міні”, “Піонер-Н”, “Піонер- Б”, “Кадет”, “Популярний”.
Команда юних картингістів Чернівецької області під керівництвом Миронова В.І. виграла перемогу у швидкісному маневруванні. Нагороджена Дипломом і Кубком за І місце.
В особистому заліку у юних буковинців три золотих, дві срібних і одна бронзова медалі.
Всі переможці в особистому заліку нагороджені Дипломами і медалями Українського державного центру позашкільної освіти та цінними подарунками.
В паралельному заліку проводилися змагання з картингу на Кубок Командувача Сухопутними військами Збройних Сил України та відкритого Кубку ГО «ТСО України».
Велика подяка від учасників змагань за фінансову підтримку з боку батьків.
Вітаємо команду картингістів Чернівецького ОЦНТТУМ із перемогами в сезоні 2021 року.