Вітаємо Корбута Михайла з перемогою в І етапі “STEAM-House”

08 листопада 2019 року у м.Києві проведена конференція «Змагання з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House» 2019: результати І етапу» (наказ Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 28.02.2019 № 19 «Про проведення змагань з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM-House»).Одним з переможців І етапу став Михайло КОРБУТ вихованець гуртка “Основи робототехніки” (керівник гуртка Денис КОНДРЮК) . Він розробник проекту «Шини по сезону» у номінації «Smart gadgets» — розумні пристрої. Привітаємо з перемогою в цій же номінації Савчука Костянтина (м. Чернівці) — розробник Проекту «Електророліки»; керівник/куратор Проекту— Сушма Анастасія, ДВНЗ “Чернівецький політехнічний коледж”.
Для практичної реалізації Проектів фіналістам надані усі необхідні матеріали за кошти співорганізаторів та партнерів змагань.
“STEAM-House” — це захід, покликаний сприяти розвитку технологічної компетентності, дослідницьких та творчих навичок учнів, навичок проектної діяльності, розвитку інтелектуального потенціалу України