Вітаємо команду Чернівецької області з ІІІ командним місцем у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з радіоелектронного конструювання.

27-29 березня 2019 року у м. Рівне проводилися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. У змаганнях взяли участь вісімнадцять команд (37 учасників) із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької та Хмельницької областей, міст Києва, Луцька та Рівного. Чернівецьку область представляли вихованці гуртків радіелектронного конструювання обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та центру юних техніків ім.Л.Каденюка.
Програмою змагань було передбачено проведення теоретичного заліку та практична частина: розробка друкованої плати, а також монтаж радіоелектронного пристрою. Учасники змагань впродовж відведеного часу розробляли схему пристрою, малювали його, переносили схему фарбою на фольговий текстоліт, робили отвори для електронних компонентів схеми, протравлювали плату хлорним залізом, виконували пайку, очищували плату та демонстрували роботу готового пристрою. Переможці визначалися за найбільшою сумою балів, нарахованих учасникам за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.
Учасники змагань протягом трьох днів демонстрували здобуті у процесі навчання в гуртках радіоелектронного конструювання теоретичні знання, які закріплювались практичними роботами, а саме: виготовленням схеми дверного дзвінка та музичної скриньки.
Вітаємо команду Чернівецької області, яка виборола ІІІ командне місце. Це були 30 – ті ювілейні змагання. В особистому заліку ІІ місце у Засимовича Богдана, вихованця центру юних техніків ім. Леоніда Каденюка, ІІІ місце виборов Ватрич Данііл, вихованець обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.