Успішний виступ команди Чернівецької області на Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність» в Ужгороді

Від 10 по 25 листопада 2020 року в Ужгороді в Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проходив традиційний Всеукраїнський колоквіум «Космос. Людина. Духовність» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2019 року № 1489 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік».
У колоквіумі взяли участь 16 команд з різних куточків України. Традиційно колоквіум проходив у восьми секціях, а саме: «Космос у лабораторії», «Крізь простір і час», «Твої можливості, людино», «Українці в космосі», «Лицар Духу», «Суперкнига» «Кінець світу», «Краса врятує світ».
Оцінювало роботи учнів журі колоквіуму, в складі провідних науковців викладачів фізичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та науково-педагогічних працівників комунального вищого навчального закладу «Ужгородський інститут культури і мистецтв». Переможці та призери нагороджені дипломами Українського державного центру позашкільної освіти відповідних ступенів. За активну роботу з обдарованими учнями та підготовку їх до участі у Всеукраїнському колоквіумі школярів «Космос. Людина. Духовність» грамотами Українського державного центру позашкільної освіти нагороджені наукові керівники робіт, які зайняли перші місця.
Вітаємо команду Чернівецької області з успішним виступом на колоквіумі, членів гуртка «БАЙТ» Чернівецького ОЦ НТТУМ, членів регіонального УМАКО «Сузір’я»:
Артенюк Анастасію, ученицю 10 класу Чернівецької гімназії №2 за проєкт «Шосте чуття. Космічний розум» у секції «Твої можливості, людино» – Диплом І ступеня;
Залізко Ярославу, ученицю 11 класу Чернівецької гімназії №2 за проект «Стародавні прибульці. Легенди, міфи, астрономія» у секції «Суперкнига» – Диплом ІІ ступеня;
Лис Софію, члена гуртка ОЦНТТУМ, ученицю 10 класу ліцею УГЛ КНУ ім. Т.Шевченка за проект « Броніслав Лапідус – ракетник, ветеран космодрому Байконур» у секція «Українці в космосі» – Диплом ІІІ ступеня;
Драгомерецьку Евеліну, ученицю 10 класу Чернівецької гімназії №2 за проєкт «Космічний туризм. Із фантастики — у реальне життя» у секції «Лицар духу» – Сертифікат учасника Всеукраїнського колоквіуму у секції «Лицар духу».
Науковий керівник – Спориніна Т.Т., керівник гуртка Чернівецького ОЦНТТУМ, вчитель інформатики Чернівецької гімназії №2. Науковий консультант – Яценко В.В., директор Чернівецького центру юних техніків ім. Л.К.Каденюка, кандидат фізико-математичних наук.
При відборі кращих робіт враховувались такі критерії як актуальність теми дослідження, оригінальність, відповідність тематиці колоквіуму, логічність і послідовність викладення матеріалу, критичний аналіз досліджуваної проблеми, практична значимість отриманих результатів, грамотність, коректність оформлення джерел та цитувань.
У подальшому бажаємо юним інтелектуалам Буковини удачі і якнайбільше почесних нагород!