У Чернівцях змагалися юні радіотехніки

24 січня 2019 року у Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді змагалися юні радіотехніки. 24 учасники конкурсу представили прилади та деталі, які самостійно сконструювали вдома. Сюжет про з майбутніми інженерами познайомилась журналіст Марина Шварцман каналу “Чернівецький промінь”
У Чернівцях змагалися юні радіотехніки
Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА від 18.01.2019 р. №28, з метою популяризації науково-технічної творчості, залучення учнівської молоді до конструкторської діяльності, інженерії, електроніки, 24 січня 2019 року на базі Чернівецького ОЦНТТУМ проведено обласний конкурс з радіоелектронного конструювання серед учнівської молоді (далі – Конкурс).
У ньому прийняли участь 24 вихованця з Глибоцького РБТДЮ, Сторожинецького ЦДЮТ, Великобудського НВК Герцаївського району, Чернівецького ЦЮТ ім. Л. Каденюка, Чернівецького МЦНТТУМ, Чернівецького ОЦНТТУМ та ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».
Конкурс проводився у двох вікових групах: молодшій (вік з 12 до 15 років) та старшій (вік з 15 до 18 років) і складався з теоретичного заліку, монтажу радіоелектронного пристрою та захисту домашніх робіт.
Теоретичний залік проведено в режимі комп’ютерного тестування, під час проведення якого учасники повинні були відповісти на 30 теоретичних питань з електро-, радіотехніки в межах програми для гуртків радіоелектронного конструювання.
Під час практичної роботи учасники за 1 годину мали змонтувати і налагодити радіоелектронний пристрій за певною схемою з наданих комплектуючих деталей.
На захист домашньої роботи учасники представляли самостійно виготовлений радіоелектронний пристрій, тобто такий, що виготовлено з використанням електронних компонентів і має практичне застосування.
Переможці Конкурсу визначались за сумою балів за теоретичне, практичне завдання та захист домашньої роботи.
Переможці та призери конкурсу нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.