Роботи наших вихованців на онлайн-платформі КіноБути

КіноБути – це онлайн-платформа, яка пропонує унікальний та цікавий погляд на світ кіно та телебачення. Фільми та програми, які ви безкоштовно можете переглянути на платформі, створені дітьми, і це робить їх особливими та захопливими. Ми віримо у творчість та неймовірний потенціал молодих творців.
Проєкт спрямований на підтримку та розвиток талановитих молодих авторів, заохочення їх виразити свої ідеї, мрії та уявлення про світ у форматі аудіовізуального контенту.
Місія: створення безпечної платформи, що надаватиме дітям та підліткам можливість творити, виражати себе та ділитися своєю творчістю з аудиторією.
Мета: стимулювання креативного процесу та надання дітям й підліткам можливості розкрити свій потенціал засобами аудіовізуального мистецтва.
КіноБути – це платформа для творчості, безпечного, зручного та дружнього середовища для створення та публікації своїх аудіовізуальних робіт.
Це популяризація дитячого творчості у галузі аудіовізуальних мистецтв через підвищення інтересу до дитячого кіно та сприяння розвитку нових аудіовізуальних творчих здібностей, пропозицію аудиторії якісних робіт, створених дітьми.
А ще – це поширення надихаючих історій та просування прикладів реалізації дітьми та підлітками своїх творчих здібностей у сучасному світі. ДІТИ ВЕДУТЬ КІНО!
ДІТИ ВЕДУТЬ КІНО!

Головна


У країні, де в повітрі витає свобода, пролилася кров і рясні сльози окропили нашу землю. Але настане день нашої перемоги та на блакитно-жовтому прапорі більше не буде ні крові, ні сліз. Ми заживемо під мирним небом, в сильній, незалежній Україні!
Медіастудія “AIDA”
Спеціальний приз журі
XIV Міжнародний дитячий медіафестиваль “Дитятко” (Харків, 2022)
Драма – Зламане дитинство