Питання STEM-освіти з використанням програм, розроблених на основі наборів LEGO Education, обговорювали на обласному семінарі у Чернівцях

У рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2024» на базі КЗ «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» 5 квітня 2024 року відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників закладів освіти Чернівецької області з проблеми «Розвиток професійної компетенції педагогів з питань STEM-освіти з використанням освітніх програм, розроблених на основі наборів Lego Education».
Організаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації), КЗ «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», Чернівецька філія Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», ТОВ «Інноваційні освітні рішення».
У роботі семінару-практикуму взяли участь старший науковий співробітник Чернівецької філії Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Інна Дутчак, кандидат історичних наук, доцент, яка входить до складу організаційного комітету Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2024», та Валентина Юзькова, доцент кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін ІППОЧО, кандидат хімічних наук, яка є координатором із питань STEM-освіти по Чернівецькій області.
У теоретичному блоці розглядалися питання щодо необхідності безперервного професійного розвитку педагога як запоруки якісного освітнього процесу (Інна Дутчак, старший науковий співробітник Чернівецької філії Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти») та про розвиток STEM-компетентності з використанням освітніх програм, розроблених на основі наборів Lego Education (Марія Юрескул, координаторка освітніх програм ТОВ «Інноваційні освітні рішення»).
Практичний блок передбачав виконання безпосередньо практичних завдань учасниками семінару. Інструкторами виступили Марина Ярмоленко та Анастасія Чадаєва (методисти ТОВ «Інноваційні освітні рішення»).
У ході круглого столу (модератор Ірина Чернега, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді») учасники обмінювалися думками з питань STEM-освіти загалом і щодо використання освітніх програм, розроблених на основі наборів Lego Education зокрема, ділилися власними враження від заходу.
Комунікація, трансляція, візуалізація – головні лейтмотиви даного семінару-практикуму, який відбувався у дружній динамічній атмосфері не без елементів змагання, що є традиційним, коли ми STEMимо разом.
Зареєстровано 48 учасників з 15 територіальних громад Чернівецької області.
Про нас пишуть
Посилання на папку з фотозвітом по семінару-практикуму