Проведення обласного конкурсу юних дизайнерів

29 листопада 2018 року буде проведено обласний конкурс юних дизайнерів серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти (далі – Конкурс) керуючись Положенням про проведення обласного конкурсу юних дизайнерів, затвердженого наказом Головного управління освіти і науки від 07 листопада 2011 р №590, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції в Чернівецькій області 22 листопада 2011 р. №75/2323.
Головним завданням Конкурсу є розкриття теми шляхом будівництва моделі з будь-яких матеріалів та презентації проекту безпосередньо на Конкурсі. Тема конкурсу «Професія майбутнього» передбачає візуалізацію та розкриття головної ідеї, відтворення сюжетів з елементами вибраної професії, передача головних її ознак. Загальний розмір моделі 1х1х1 м.
При цьому необхідно дотримуватися масштабу та пропорцій деталей. Обов’язковою умовою є також створення логотипу обраної професії. Логотип створюється за допомогою будь-якого графічного редактору або малюється вручну на папері формату А3.
Працюючи над проектом, необхідно поєднати інтелектуальний та творчий розвиток дітей з метою розширення знань дітей про різні професії та спонукати їх мислити креативно, а також стимулювати та виховувати пізнавальний інтерес до цієї теми.
Лист-виклик обласний конкурс юних дизайнерів 2018