В Україні триває Всеукраїнський фестиваль «STEM-весна – 2019». Його інноваційні ідеї надихають освітян у різних куточках України на проведення заходів, унікальних за своїм змістовим наповненням та широким суспільним резонансом.
Так, на Буковині організували надзвичайно цікавий у всіх сенсах семінар-практикум (проект професійного розвитку) під назвою Весняна толока «Соціальне партнерство закладу позашкільної освіти та сім’ї». Охоче зголосилися приїхати на толоку понад 50 працівників позашкілля з 14 областей країни. Для них 12 квітня 2019 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді працювала Майстерня з робототехніки.
«У рамках проекту, керівником якого є відомий науковець Ольга Просіна, учасники семінару навчалися у майстер-класах, міні-тренінгах та творчих майстернях на базі позашкільних закладів міста. Вони побували та ознайомилися з новими формами роботи в Центрі дитячої та юнацької творчості, Центрі юних техніків, обласному центрі еколого-натуралістичної творчості та обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, відвідали музей Цікавої науки»,- розповіла про перебіг семінару його учасниця Лариса Дейдиш, завідувач сектору ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
«Дуже пізнавальною для наших гостей виявилася презентація Дениса Кондрюка, кандидата фізико-математичних наук. Під час роботи Майстерні з робототехніки він демонстрував, як навчати учнів, вихованців гуртків, основам об’єктно-орієнтованого та графічного програмування, а також підвищувати їх мотивацію до навчання програмуванню»,- доповнила колегу Інна Дутчак, старший науковий співробітник Чернівецької філії ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», к.і.н., доцент, яка є членом оргкомітету Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2019».
Учасники семінару-практикуму поверталися додому не тільки збагачені новими знаннями і щирим бажанням застосувати їх у своїй роботі, а ще й із незабутніми враженнями від спілкування з колегами і знайомства з гостинним Буковинським краєм.