Під чарівну мелодію скрипки пройшов Фестиваль комп’ютерних програм

Не дивлячись на погодні умови у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді третього березня проведено конкурс-фестиваль комп’ютерних програм. На ньому презентовані домашні роботи переможців (І місце) відкритого обласного конкурсу на кращу комп’ютерну програму серед школярів «Інформатик» (юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК) та обласного конкурсу ”Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів в секціях: програмування, навчально-демонстраційні програми (PowerPoint), користувачі ПК, веб-дизайн. Новинкою цьогоріч стали дві номінації: “Дитячий кінематограф” та “Я програмую в Scratch”, де учасники боролись за першість. Вони з великим захопленням тестували ігри один одного, а також переглядавли мультфільми.
Родзинкою цьогорічного Фестивалю став подарунок від одного з його учасників – Войни Нікіти, який огорнув усіх присутніх мелодією скрипки.
По завершенню всі учасники були нагороджені Грамотами Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.