Осінні барви Буковини – 2023!!!

11 жовтня 2023 рік «Осінні барви Буковини – 2023»: стартував XX ювілейний фестиваль.
У стінах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась церемонія відкриття ХХ Всеукраїнського фото- та кінофестивалю «Осінні барви Буковини 2023».
Цьогоріч у Фестивалі участь взяли команди юних фото- та кіноаматорів з 84 закладів системи освіти та культури 21 області України. На розгляд професійного журі фестивалю було подано понад 700 фоторобіт у 9 жанрах і 119 кіноробіт у 7 жанрах. За результатами оцінювання відібрано 100 конкурсантів, які пройшли на очний етап Фестивалю.
Організаторами Фестивалю: Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, Департамент освіти і науки Чернівецької ОВА, Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді та Громадська організація «Медіастудія «АІДА».
Висловлюємо подяку партнерам фестивалю: Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ), мережі магазинів «ТАНО-Чернівці», Благодійному фонду «Об’єднані перемагати», Товариству «Трембіта», Міжнародній благодійній організації “World Vision International”.
Участь у заході та нагородженні найкращих робіт взяли Юлія Грицку-Андрієш-заступниця начальника Чернівецької обласної військової адміністрації; Оксана Гринюк-заступниця директора Департаменту освіти і науки ЧОВА; Юрій Демедюк-заступник Українського державного центру позашкільної освіти; Віталій Голубєв-секретар Національної спілки журналістів України, засновник Школи універсального журналіста та всеукраїнського конкурсу «Я – журналіст!»; Володимир Войтенко-голова правління Спілки кінокритиків України.
Вітаємо переможців з першими нагородами та бажаємо успіхів у бліц-конкурсі фестивалю! Хто ж ці щасливчики?
Переможці Дивіться за посиланням:
Упродовж трьох наступних днів (12-14 жовтня 2023р.) триватимуть майстер-класи від фахівців фото та кіноіндустрії. Окрім цього, конкурсанти матимуть змогу поринути у культурні особливості, традиції та звичаї Буковини.
Про нас пишуть