Обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання у форматі «онлайн» 2022

19 травня 2022 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді буде проведено обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання у форматі «онлайн» (далі – Конкурс).
Кількісний склад команди до 4-х осіб віком до 10 років (включно на момент проведення Конкурсу). На одну номінацію не більше одного учасника.
Програма проведення Конкурсу – Додаток №1.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити реєстраційну Google форму до 18 травня за посиланням
Реєстрація учасників обласного конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання у форматі «онлайн» 2022
При заповнені форми учасники мають визначитись, у якій номінації будуть брати участь.
Посилання на Конкурс та конкурсні завдання будуть надіслані на електронні адреси, які будуть зазначені у реєстраційній Google формі (прохання перевіряти заповнені форми на помилки у адресах).
УВАГА!!! Кожна номінація передбачає виконання завдання безпосередньо під час проведення відеозустрічі. Завдання з розгортками та технологічними картами учасники отримують безпосередньо перед початком Конкурсу. Прохання уважно розглянути методичні рекомендації щодо підготовки до участі у Конкурсі!!!
Інформаційно-методичні рекомендації з проведення обласного конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання у форматі 2022