Обласна виставка-конкурс української декоративної творчості 2021_02_24

24 лютого 2021 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний конкурс декоративної творчості серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернівецької області у форматі «онлайн» (далі – Конкурс).
У конкурсі прийняли участь 36 учнів (вихованців) закладів загальної середньої та позашкільної освіти міських, сільських, селищних територіальних громад Чернівецької області.
Конкурс проводився в трьох вікових категоріях: молодша (6-8 років), середня (9-12 років), старша (13-17 років) у двох номінаціях:
– «Підкова-оберіг»;
– «Буковинський орнамент в творчості Георгія Гараса».
В номінації «Підкова-оберіг» учасники виготовляли та оформлювали у вигляді народного оберегу символ – підкову та презентували свій виріб за допомогою відеопрезентації.
В номінації «Буковинський орнамент в творчості Гергія Гараса» учасники провели дослідницьку пошукову роботу, в якій досліджували творчість Г. Гараса та виготовляли колаж з орнаментами за допомогою комп’ютерних графічних програм.

Обласна виставка-конкурс української декоративної творчості 2021_02_24

Роботи переможців обласного конкурсу української декоративної творчості, проведеного на базі Чернівецького ОЦНТТУМ, представлені на виставці в Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї до 120-річчя буковинського орнаменталіста Георгія Гараса. Відкриття виставки відбулось 26 лютого.
Виставка в Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї 26 березня 2021 року