Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії» 2022

з 10 жовтня по 01 листопада буде проведено обласну Виставку-конкурс «Космічні фантазії» (далі – Виставка-конкурс) серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, відповідно до Умов проведення.
Виставку-конкурс буде проведено у форматі онлайн.
Для участі у Виставці-конкурсі необхідно з 10 до 16 жовтня 2022 року зареєструвати окремо кожний експонат за посиланням: Реєстраційна форма обласний конкурс “Космічні фантазії” 2022 року
Якщо за відбір робіт на обласний етап відповідає комплексний заклад позашкільної освіти – кількість робіт не більше 10 експонатів.
Якщо учасником є окремі ТГ – до 5-ти експонатів.
Окремо приймаються роботи ЗПО м. Чернівців: до 5 робіт від Центру юних техніків імені Л. Каденюка, МЦНТТУМ, МПДЮ, ЦДЮТ, БТДЮ м. Чернівців (Садгора).
Обов’язково при реєстрації робіт в графі: «Посилання на фото» на кожну роботу повинно бути окреме посилання на папку з фото (кількість фото до 4-х на одну роботу у різних ракурсах, обов’язково одне фото має бути з автором (авторами) експонату, у форматі jpg) та коротким описом (1 аркуш А-4).
Опис роботи включає: назву роботи, розміри виробу, матеріали, які використовували та техніки виконання, основну ідею втіленого образу. (Не треба писати літературний твір. Коротко і чітко – що саме Ви хотіли показати даним виробом).
Лист-виклик обласний конкурс “Космічні фантазії” 2022 року