Міжнародний дистанційний конкурс Олімпіс 2022 Весняна сесія для учнів 1-11 класів (безкоштовно)

Організатори конкурсів «Олімпіс» різко засуджують розпочату збожеволілим фюрером повномасштабну війну проти мирного українського народу. Цьому немає жодних виправдань. Весь цивілізований світ на боці України.
Щоб відволікти дітей від жахливих подій, які відбуваються, негативно впливають на їхню психіку, нами було прийнято рішення провести цю весняну сесію абсолютно безкоштовно. Всі учні, які захочуть, зможуть 2-31 березня віддалено взяти участь у всіх 5 конкурсах з будь-якої точки світу без оплати участі.
На жаль, проведення весняної сесії у раніше запланованому форматі стало неможливим: ми не зможемо надіслати нагородні матеріали учасникам, але всі учасники отримають електронні версії дипломів, грамот і сертифікатів. Призовий фонд у цій сесії скасовується. Також відповідь на дзвінки у цій сесії буде неможлива.
Для безкоштовної участі у весняній сесії вчителям на сторінці «Мої учні» потрібно вибрати кількість учасників (не обмежена), будуть автоматично згенеровані активні паролі для учнів, які в цій сесії не потрібно оплачувати, а потрібно просто відправити їх учням (у ел. щоденнику або іншими способами). Паролі, якими учні не скористаються, будуть автоматично видалені після конкурсів.
Номінацї: інформатика, математика, українська мова і література, англійська мова, біологія і природознавство.
Сайт Міжнародний дистанційний конкурс Олімпус 2022 Весняна сесія для учнів 1-11 класів (безкоштовно)

Пошта для допомоги kompgraf2020@gmail.com