Команда картингістів повернулась абсолютними чемпіонами України!!!

З 29 червня по 01 липня 2018року у cелищі Петропавлівська Борщагівка Київської області на картодромі «Чайка» відбулися Всеукраїнські змагання з картингу серед учнівської молоді. В змаганнях прийняло участь 82 юних картингістів (17 команд) з Волинської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької областей та міста Києва.
Програма змагань передбачала особисто-командну першість у швидкісному маневруванні та шосейно-кільцевих перегонах у класах картів:
“Піонер-Н-міні” (об’єм двигуна 75 см3) вік учасників 6-9 років
“Піонер-Н” (об’єм двигуна 75 см3) вік учасників 9-13 років
“Піонер- Б” (об’єм двигуна 50 см3) вік учасників 6-14 років
“Кадет” (об’єм двигуна 125 см3), вік учасників 10-16 років
“Популярний – юнаки” (об’єм двигуна 125 см3), вік учасників 12-16 років
“Популярний” (об’єм двигуна 125 см3), вік учасників старше 16 років.
Всі три дні змагань проходили за змінних погодних умов. Картингістам доводилося по декілька разів змінювати дощову гуму на суху та навпаки. Тож погодні умови випробували кожного спортсмена не тільки на професійне вміння водіння карту, а й на такі чоловічі риси характеру, як міцність силу духу та волю до перемоги. Під час змагань їм стали в пригоді отримані професійні навички в гуртку картингістів з вміння працювати різними авто слюсарними інструментами.
Команда юних картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді під керівництвом Миронова В.І. нагороджена Кубками та Дипломами Українського державного центру позашкільної освіти в командному заліку І місце – в абсолютному заліку та швидкісному маневруванні.
В особистому залікові звання абсолютного чемпіона Всеукраїнських змагань з картингу серед учнівської молоді 2018 року від Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді виборов Боднарюк Богдан (клас картів “Піонер Н-міні”). Всього в скарбничку нагород за одні змагання команда картингістів додала 15 медалей (4-золотих, 8-срібних та 3-бронзових ). За цим яскравим досягненням стоїть щоденна творча праця, талант конструктора та велике бажання перемагати.