Інженерний тиждень 2021

Технології значною мірою впливають на формування нашого світу, через п’ять-десять років сьогоднішні учні будуть обирати професії, частини яких наразі навіть не існує. Оволодіння більшістю з них буде вимагати від майбутніх студентів навичок комплексного вирішення проблем, креативності, критичного мислення, розуміння технічних процесів та способів застосування науково-технічних знань в реальному житті.Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 18.11.2020 №6/1385-20
Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації інформує про початок реєстрації учасників «Інженерного тижня-2021» (від 26.11.2020 №01-31/3106).
Вже з 11 січня 2021 року стартує другий Інженерний тиждень.
Темою Інженерного тижня обрали Problem solving.
За підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», цього разу Інженерний тиждень стане інклюзивним.
Щоб провести Інженерний тиждень у своєму навчальному закладі, вам потрібно всього лише зареєструватися. Всі навчальні та методичні матеріали передадуть вам онлайн.
Важливі моменти та дати:
-15 грудня ви отримаєте доступ до навчальних і методичних матеріалів на сайті, щоб у вас та ваших колег було достатньо часу для підготовки.
-1 січня реєстрацію буде завершено. Після цієї дати зареєструватися зможуть лише вчителі-представники вже зареєстрованих навчальних закладів.
-З 11 січня навчальні заклади проведуть «Інженерний тиждень».
(реєстраційна форма розміщена на сайті проєкту Інженерний тиждень 2021р.за посиланням