І профільну зміну в ПОВЗ «Лунка» 2021 року- відкрито!!!

Літо – період відпочинку школярів від уроків та домашніх завдань, але є місце, де вони із задоволенням поєднують відпочинок із заняттями улюбленою справою. Місце це – позашкільний оздоровчо-виховний заклад «Лунка», розташований в урочищі «Лунка» за 7 км. від селища міського типу Красноїльськ Чернівецького району. Урочище лежить в мальовничому куточку Буковинських Карпат на березі гірської річки Сіретель, що є притокою річки Малий Сірет.
Саме тут 2.07.2021 року відкрилась І профільна зміна науково-технічного та художньо-естетичного напрямів позашкільної освіти.
Профільні зміни забезпечують оптимальні умови для набуття вихованцями досвіду в самовизначенні та реалізації їх творчого потенціалу, розширення і поглиблення знань та умінь у технічній, художньо-естетичній творчості, спорті, народознавстві та інших видах пізнавальної діяльності, практичному використанні набутих навиків у суспільно корисній праці.
В процесі різноманітної виховної діяльності табору проходить розвиток особистості дитини. Оздоровчий і виховний процес у таборі здійснюється у сприятливих умовах природного і соціального оточення. Серед вихованців багато переможців міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань, конкурсів, фестивалів, виставок за різними напрямами творчості, які вже на початку зміни, під час урочистого відкриття продемонстрували безліч талантів та креативу.
У першій профільній зміні, з 01 по 21 липня 2021 року, оздоровлюється 100 вихованців (учнів) закладів позашкільної освіти, а також діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування.
Протягом усього періоду зміни заплановано різнопланові цікаві заходи, що роблять «Лунку» дуже привабливою для дітей, які завдяки своєму віку прагнуть «спробувати все і встигнути всюди». Індивідуальна і колективна творча діяльність дозволяє визначати і розвивати індивідуальні особливості дітей. Завдяки творчості кожна дитина має можливість виявити свої здібності, дізнатись про «сильні» сторони своєї особистості, запалити «власну зірку». Досягнення успіху в тому чи іншому вигляді діяльності сприяє формуванню позитивної Я-концепції кожного вихованця.