До нових зустрічей, «Лунка»!

Три тижні промайнули як одна мить, і ось уже із сльозами на очах прощаються вихованці ІІ профільної зміни юних техніків (21 червня-14 липня 2019р.), роз’їжджаються по рідним домівкам. Хтось продовжить літній відпочинок на морях, хтось проведе літні канікули у родичів, але більшість із нетерпінням буде чекати наступного літа та ділитись враженнями від цікаво та змістовно проведеного часу.
В таборі «Лунка» Сторожинецького району особлива аура. А по інтенсивності та насиченості заходів та емоцій профільна зміна юних техніків впевнено тримає досить високу планку.
Цьогоріч в другій профільній зміні оздоровлено 165 вихованців технічних гуртків Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Буковинської малої академії наук, Чернівецького міського центру НТТУМ, міського палацу дітей та юнацтва, Чернівецького міського центру юних техніків ім. Л. Каденюка, Будинку дитячої творчості м. Чернівців, закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернівецької області, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Поряд із традиційними спортивними та розважальними заходами юні техніки продовжили роботу над новими напрямами діяльності, зокрема робототехнікою, кінорежисурою та журналістикою.
Також вихованці ІІ зміни мали можливість поринути у віртуальний світ Космосу у мобільному планетарії.
Протягом зміни були організовані походи на вершини «Палтін» та «Брада», поляну «Сонячна».
Можливо, для когось «Лунка» це просто табір, але для багатьох він дійсно стає способом життя!