Чернівецькі картингісти – кращі!

З 18 по 20 травня в Тернополі відбулися Всеукраїнські змагання з картингу серед учнівської молоді, в яких прийняло участь 73 юних картингістів (8 команд) з Волинської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської (2 команди), Хмельницької, Чернігівської та Чернівецької областей.

Програма змагань передбачала особисто-командну першість у швидкісному маневруванні та шосейно-кільцевих перегонах у класах картів:

“Піонер-Н-міні” (об’єм двигуна 75 см3) вік учасників 6-9 років

“Піонер-Н” (об’єм двигуна 75 см3) вік учасників 9-13 років

“Піонер- Б” (об’єм двигуна 50 см3) вік учасників 6-14 років

“Кадет” (об’єм двигуна 125 см3), вік учасників 10-16 років

“Популярний – юнаки” (об’єм двигуна 125 см3), вік учасників 12-16 років

“Популярний” (об’єм двигуна 125 см3), вік учасників старше 16 років.

Всі три дні змагань були дощовими. Тож погодні умови випробували кожного спортсмена не тільки на професійне вміння водіння карту, а й на такі чоловічі риси характеру, як міцність силу духу та волю до перемоги.

Команда юних картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді під керівництвом Володимира Миронова нагороджена Кубками та Дипломами Українського державного центру позашкільної освіти в командному заліку:

І місце – в швидкісному маневруванні;

ІІІ місце – в шосейно-кільцевих перегонах.

В абсолютному залікові – вибороли друге командне місце, програвши при цьому команді переможниці з Волинського обласного центру позашкільної освіти 3 (три) бали.

В особистому залікові у юних буковинців в швидкісному маневруванні чотири золотих медалі (Іванчук Дмитро, Боднарюк Богдан, Лелик Максим, Боднарюк Богдан), дві срібних і одна бронзова медалі.

В особистому залікові звання абсолютного чемпіона Всеукраїнських змагань з картингу серед учнівської молоді 2018 року від Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді вибороли Боднарюк Богдан (клас картів “Піонер Н-міні”) та Лелик Максим (клас картів “Популярний”).