Буковинські вихованці стали переможцями на міжнародному фестивалі «Смарагдові витоки»

Вихованці Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді гуртків «Кераміка» та «Стоп-кадр» з 03 по 06 травня прийняли участь у Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва «Смарагдові витоки».
Конкурс відбувся у таких номінаціях:
– вокальне мистецтво (солісти, дуети, тріо, ансамблі);
– гурти (фольклорні гурти, троїсті музики, оркестри народних інструментів);
– хореографічне мистецтво (хореографічні колективи, дуети, групи);
– декоративно-ужиткове мистецтво та художні ремесла;
– образотворче мистецтво;
– фотомистецтво.
Серед 500 учасників фестивалю, вихованці Буковини здобули перемогу та отримали дипломи Міжнародного рівня:
– Номінація “Художня кераміка”:
за I місце – Паскал Юлія,
за II місце – Крачковська Юлія,
за II місце – Дутчак Анна-Марія.
– Номінація «Фотомистецтво»:
за IІI місце – Крачковська Юлія.

Про те, як діти провели час у Закарпатті розповіла керівник групи, Тетяна Дутчак: «Ми відвідали визначні місця міста Мукачево – таємничий замок «Паланок», який є історичною та військово архітектурною пам’яткою не лише Закарпаття, але й Європи! Нас дуже вразила старовинна споруда та кімната, де представлені речі побуту ІХХ ст. Очі дітей загорілись, коли в замку зустріли героїв молодіжного серіалу «Одеса». На пам’ять в нас залишились фото з акторами.
Ще однією цікавинкою на шляху екскурсій став історичний Пал́ац Ше́нборнів — колишня резиденція та мисливський будинок графів Шенборнів. Він вразив своєю мальовничою красою природи, та неймовірними краєвидами, мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви».
Та не тільки з культурною спадщиною Закарпаття знайомились буковинські гості: справжній смачнючий бограч, зварений на багатті, став завершальною родзинкою для хороших та незабутніх вражень від поїздки.