Вітаємо Плотнікову Олю з перемогою в Міжнародному конкурсі

З 22 березня по 5 квітня 2020 року за підтримки мерії міста Румбурк, Чехія та під патронатом мера м. Румбурк Ing. Люмира Куса пройшов Міжнародний творчій конкурс дітей і молоді TOGETHER FOR FUTURE (заочний). Тема конкурсу – «ТВОРИМО ДОМА»
Конкурс був організований з метою допомоги дітям і молоді в подоланні кризової ситуації, що створилася в результаті пандемії нового коронавируса COVID-19, підтримки творчої активності і зацікавленості молоді, збереження можливості спілкування, обміну досвідом та встановлення міжнародних творчих контактів в умовах ізоляції.
Конкурс був організований ініціативною групою громадських діячів, педагогів, фахівців в області культури, лідерами молодіжних організацій та інших фахівців, що працюють з дітьми.
На конкурс приймали, розглядали та оцінювали роботи, виконані ТІЛЬКИ з моменту опублікування положення на сторінці Together for future у соціальній мережі Facebook і ТІЛЬКИ під час перебування вдома в зв’язку з обмеженнями режиму карантину.
На конкурс було подано 1262 заявки з 27 країн світу у 7 номінаціях. На номінацію відео було надано 56 робіт. Плотнікова Ольга, вихованка гуртка «Моя майбутня професія» Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості, студентка другого курсу коледжу Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, виборола І місце у номінації відео. Назва роботи – “ОБЪЯСНЕНИЕ МОЕЙ ДЕПРЕССИИ МАМЕ”. Вітаємо Олю з перемогою.