оn-line Міжнародну конференцію «Позашкільна освіта: вчора, сьогодні, завтра»

Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації інформує, що Міжнародна асоціація позашкільної освіти з нагоди 20-річчя Закону України «Про позашкільну освіту» спільно з українськими і міжнародними партнерами проводить 19-20.06.2020 року оn-line Міжнародну конференцію «Позашкільна освіта: вчора, сьогодні, завтра» (далі – конференція).
Метою конференції є обговорення історії позашкільної освіти, її становлення і розвитку в Україні та визначення подальших національних та регіональних перспектив розвитку позашкілля, діяльності закладів позашкільної освіти.
Основні питання для обговорення:
1. Особливості становлення і розвитку позашкільної освіти в Україні.
2. Державна політика у сфері позашкільної освіти.
3. Регіональні перспективи розвитку позашкілля, діяльності закладів позашкільної освіти.
4. Зарубіжний досвід позашкільної освіти, діяльності закладів позашкільної освіти.
Для участі у конференції необхідно до 10.06.2020 р. заповнити і надіслати реєстраційну форму за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeoaukwcyljC2ZJiZFB9pzjEOPP6joGTyuZvZ5IjBmAli7dMw/viewform?fbclid=IwAR09ZuVc71DJD567VEOcHdK62x1raqzAgZHGTu8DUibizvuSicSo7zgdUTg .
На e-mail, вказаний при реєстрації, до 17.06.2020 учасники отримають інформаційний лист-запрошення.
Учасники, які зареєструвалися і візьмуть участь у конференції отримають сертифікат. Участь безкоштовна.
Просимо працівників органів управління освітою, відповідальних за координацію напрямку позашкільної освіти в районі, місті, ОТГ:
– зареєструватись та прийняти участь у заході;
– довести зазначену інформацію до закладів позашкільної освіти області та розмістити на офіційних сайтах закладів позашкільної освіти та органів управління освітою;
– подати до 12 червня 2020 року на електронну адресу: yulia2007d@ukr.net інформацію щодо кількості зареєстрованих осіб, відповідно до форми, що додається.