Початок занять в Чернівецькому ОЦНТТУМ з 23 вересня 2020р.

З 23 вересня 2020 року розпочалися заняття у гуртках всіх напрямів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
Враховуючи непросту ситуацію, пов’язану із запровадженим карантином у зв’язку з поширенням коронавірусного захворювання COVID-19, підготовку до початку роботи у 2020/2021 навчальному році наш заклад розпочав зі створення у ньому безпечного освітнього середовища, проведення усіх протиепідемічних заходів та забезпечення необхідними дезінфікуючими та захисними засобами, розміщення інформаційних стендів і покажчиків щодо запобігання та протидії поширенню коронавірусної інфекції, дотримання особистої гігієни, соціальної дистанції та етикету кашлю.

ШАНОВНІ БАТЬКИ! ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

Чернівці з 21 вересня 2020 року віднесено з червоної до помаранчевої зони рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Звертаємо увагу на жорсткі вимоги щодо дотримання карантинних заходів у Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді!
Просимо обов’язково повідомляти керівника гуртка про погіршення стану здоров’я дитини з підвищенням температури тощо та про випадки самоізоляції за основним місцем навчання.
Якщо на самоізоляцію через контакт з особою з підтвердженим випадком COVID-19 буде відправлено більше, ніж 50% гуртків, Чернівецький ОЦНТТУМ повністю буде переведено на дистанційну форму навчання.

З інформацією про епідемічну ситуацію щодо поширення респіраторних захворювань, в т. ч. COVID-19 можна ознайомитись з офіційних джерел:
офіційний сайт ВООЗ Coronavirus disease 2019 Coronavirus disease 2019
офіційний сайт ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» | Центр громадського здоров’я
офіційний сайт КМУ Коронавірус в Україні
офіційний сайт МОН Головна | Міністерство освіти і науки України

Корисні контакти і посилання

Всесвітня організація охорони здоров’я: 15-45 – Урядова гаряча лінія.
Міністерство охорони здоров’я України: 0 800 505 201 – Гаряча лінія МОЗ.
Центр громадського здоров’я: 0 800 505 840 – Гаряча лінія ЦГЗ.
Національна служба здоров’я: 16-77 – Довідкова служба НСЗУ.

Бажаємо керівникам гуртків та їх вихованцям творчих успіхів!!!